Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Alkohol....

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Admin-Rindy
Admin
Admin
Admin-Rindy


Počet príspevkov : 31
Registration date : 11.12.2006

Alkohol.... Empty
OdoslaťPredmet: Alkohol....   Alkohol.... Icon_minitimeUt december 12, 2006 7:38 pm

Raz ja Rindy aj z kamosom Mareekom:vtedy sme boli obydvaja gnomovia mágovia sme sa išli opiť do krčmy v GOLDSHIRE.Marek platil Very Happy každy sme vypili asi dokopy 10 pív a obrazovka sa už dosť nebezpečne hýbala a poskakovala.Vôbec nič nebolo vidieť okrom veľkých machúľ.Chceli sme spraviť súťaž že kto z nás dobehne 1. pred bránu SW ale nekonalo sa.Išli zme zabijať potvory.Neviem či viete ale po kaŽdých 2 pivách sa vam zda že dotyčná príšera je o 1 lvl nižšie.Keď ste poriadne opiti ako sme boli mi z hlavy vám vstúpajú bublinky asi takto drunken
potom priŠiel brat a musel som ho pustit na comp. Prosím mareeka aby mi poslal na icq screen lebo on ich v tedy robil a ja ho tu dám.
Návrat hore Goto down
https://legionofthehorde.slovakforum.net
Mareek
Admin
Admin
Mareek


Počet príspevkov : 123
Registration date : 12.12.2006

Alkohol.... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alkohol....   Alkohol.... Icon_minitimeUt december 12, 2006 9:16 pm

jj na to si pamatuju Very Happy to jsem byl poprve ve WoW nameteny Very Happy screeny tu dam ale musim je najit Very Happy
Návrat hore Goto down
smallshady
MEGASPAMER
MEGASPAMER
smallshady


Počet príspevkov : 274
Localisation : Mulgore
Registration date : 13.12.2006

Alkohol.... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alkohol....   Alkohol.... Icon_minitimeSt december 13, 2006 7:38 pm

tp je toho, ttakovy maly sraci jako sou gnomove nic newydrzej, ale to ja si se swym jeste elfem dal asi plnej jeden bagl nejdrazsiho burbonskyho Very Happy absolutne sem nic newidel, jen takovy matny rozmazany skvrny a pak sem sel an nakyho hordaka, asi o 2lvl min a on byl o 12vetsi Very Happy oiwedki se wam uz nekdy zabit chlastem??Very Happy:D
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Alkohol.... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alkohol....   Alkohol.... Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Alkohol....
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Gilda :: Zážitky-
Prejdi na: